RIVIERA, SADA NOŽŮ S BLOKEM 7 ks

Kód: 234200

Řada: Riviera 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál bloku: bukové dřevo

Barva: černá

Nýtý: nerezová ocel 

Váha: 4055 g

11.192 

1 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS RIVIERA
 
Tato kuchyňská sada se skládá z pěti nožů řady Riviera a ocílky: nůž na zeleninu (100 mm), kuchařský nůž (150 mm)  , kuchařský nůž (200 mm), nůž na chléb a pečivo (200 mm), nůž na šunku/prořezávání/plátkování (250 mm) a ocílka (250 mm). Vše je organizováno do bukového dřevěného bloku.
 

Arcos Riviera jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 

 
Nože Riviera jsou ve francouzském stylu. Tato řada kombinuje zaoblené linie s komfortem a snadnou manipulací, s radostí pro všechny uživatele, ať už profesionální nebo domácí.
 
Ergonomická rukojeť z POM (polyoxymethylen) zajišťující pohodlnou manipulaci, odolná proti nárazům, oděru, abrazi a extrémním teplotám (- 40° až 150°).
 
BACTIPROOF SILVER® je antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.
 
Nýty z ušlechtilé oceli jsou velmi odolné vůči korozi a vypadávání.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let.
 

 

Další informace

Výrobce

Záruka