RIVIERA ROSE, SADA NOŽŮ 3 ks

Kód: 855100

Řada: Riviera Rose 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Barva: růžová

Nýtý: nerezová ocel 

2.999 

Dostupné na objednávku.

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS RIVIERA ROSE
 
Tato kuchyňská sada se skládá z tří nožů řady Riviera Rose: nůž na zeleninu (100 mm), kuchyňský nůž (150 mm) a kuchařský nůž (200 mm). Vše je organizováno a zabaleno v krásné darkové krabici.
 
Arcos Riviera Rose jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 
 
Nože Riviera Rose jsou ve francouzském stylu. Tato řada kombinuje zaoblené linie s komfortem a snadnou manipulací, s radostí pro všechny uživatele, ať už profesionální nebo domácí.
 
Ergonomická rukojeť z POM (polyoxymethylen) zajišťující pohodlnou manipulaci, odolná proti nárazům, oděru, abrazi a extrémním teplotám (- 40° až 150°).
 
BACTIPROOF SILVER® je antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.
 
Nýty z ušlechtilé oceli jsou velmi odolné vůči korozi a vypadávání.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let.
 

 

Další informace

Výrobce

Záruka