RIVIERA BLANC, SADA NOŽŮ S BLOKEM 6 ks

Kód: 234524

Řada: Riviera Blanc 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál bloku: bukové dřevo lakované černým lakem

Barva nožů: bílá

Nýtý: nerezová ocel 

9.519 

1 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS RIVIERA BLANC
 
Tato kuchyňská sada se skládá z kuchyňských nůžek (200 mm) a čtyř nožů řady Riviera Blanc: nůž na zeleninu (100 mm), kuchařský nůž (150 mm), kuchařský nůž (200 mm) a nůž na chléb a pečivo (200 mm). Vše je organizováno do dřevěného bukového bloku lakovaného černým lakem.
 
Arcos Riviera jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 
 
Nože Riviera jsou ve francouzském stylu. Tato řada kombinuje zaoblené linie s komfortem a snadnou manipulací, s radostí pro všechny uživatele, ať už profesionální nebo domácí.
 
Ergonomická rukojeť z POM (polyoxymethylen) zajišťující pohodlnou manipulaci, odolná proti nárazům, oděru, abrazi a extrémním teplotám (- 40° až 150°).
 
BACTIPROOF SILVER® je antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.
 
Nýty z ušlechtilé oceli jsou velmi odolné vůči korozi a vypadávání.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let.
 

 

Další informace

Výrobce

Záruka