Neohodnoceno

MANHATTAN, SADA NOŽŮ 3 ks

Řada: Manhattan

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Barva: černá

Nýtý: nerezová ocel 

Momentálně nedostupné
Kód: 858100
Značka: Arcos
4 199 Kč
Kategorie: NOŽE
Záruka: 10 let
NOŽE ARCOS MANHATTAN
 
Tato kuchyňská sada se skládá ze tří nožů řady Manhattan: 160100 nůž na zeleninu (100 mm), 160400 kuchařský nůž (150 mm), 161600 rocking santoku kuchařský nůž (190 mm). Vše je organizováno a zabaleno v krásné darkové krabici.
 
Řada MANHATTAN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM, kovaná z jednoho kusu oceli bez jakéhokoliv druhu svařování a s rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí. 
 
Série MANHATTAN doplňuje široký sortiment vysoce kvalitních kovaných nožů, které již ARCOS na trhu má, jako je např. řada CLÁSICA nebo RIVIERA.
 
MANHATTAN vyniká svým speciálním "hedvábným" ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejného. 
 
Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®. NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 
 
Rukojeť je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), má vysokou odolnost vůči detergentům a je odolná i velmi vysokým teplotám (od -40°C do 150°C).
 
BACTIPROOF SILVER® je antibakteriální systém, který se aplikuje na rukojeť, aby se zabránilo množení a přítomnosti bakterií, hub nebo plísní. Snižuje jejich výskyt o 99,9%. Rukojeť je tedy hygieničtější a ani nepohlcuje pachy.
 
Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let.