COLOUR PROF, SANTOKU NŮŽ 180 mm

Kód: 245400

Santoku nůž je typický pro asijskou kuchyni, s širokou a dlouhou čepelí a vlnkovaným ostřím. Vysoce ergonomicky tvarovaná, syntetická rukojeť s protiskluzovou pryžovou úpravou na povrchu. Čepel 18 cm. 

 

Řada: Colour Prof 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: polypropylen potažený kaučukem

Použití: kuchařské nože

Délka čepele: 180 mm 

Váha: 185 g

1.205 

5 skladem

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS COLOUR PROF

 

Řada COLOUR PROF jsou nože speciálně navržené pro dlouhodobé použivání.


Rukojeť použitá v této řadě je vysoce ergonomická, její jádro je z tvrdého polypropylenu (PP) a měkké speciální protiskluzové pryže na povrchu. Tato kombinace materiálů poskytuje vysoký komfort a adaptabilitu při použití. Tento nehygroskopický materiál (neabsorbuje tekutiny) je odolný proti vysokým teplotám s protiskluzovou úpravou.

Čepel vyrobena z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®. NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 

Identifikátor barev: každý nůž lze identifikovat podle potraviny, na kterou má být použit a to pomocí plastových barevných identifikátorů na konci rukojetě (jsou součástí balení), čímž se dosáhne lepší hygienické kontroly. To vše na základě evropských předpisů.

Materiál rukojeti: Polypropylene Covered by Elastomer

Materiál čepele: NITRUM® Stainless Steel

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let.

Další informace

Výrobce

Záruka