COLOUR PROF, FILETOVACÍ NŮŽ 200 mm

Kód: 242500

Z kolekce Colour Prof. Nůž na filetování a čištění masa i ryb. Ergonomicky tvarovaná, plastová rukojeť s pogumovanou svrchní vrstvou, čepel délky 20 cm.

 

Řada: Colour Prof  

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: polypropylen potažený kaučukem 

Použití: filetovací nože

Délka čepele: 200 mm

Váha: 142 g

752 

4 skladem

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS COLOUR PROF

 

Řada COLOUR PROF jsou nože speciálně navržené pro dlouhodobé použivání.


Rukojeť použitá v této řadě je vysoce ergonomická, její jádro je z tvrdého polypropylenu (PP) a měkké speciální protiskluzové pryže na povrchu. Tato kombinace materiálů poskytuje vysoký komfort a adaptabilitu při použití. Tento nehygroskopický materiál (neabsorbuje tekutiny) je odolný proti vysokým teplotám s protiskluzovou úpravou.

Čepel vyrobena z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®. NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 

Identifikátor barev: každý nůž lze identifikovat podle potraviny, na kterou má být použit a to pomocí plastových barevných identifikátorů na konci rukojetě (jsou součástí balení), čímž se dosáhne lepší hygienické kontroly. To vše na základě evropských předpisů.

Materiál rukojeti: Polypropylene Covered by Elastomer

Materiál čepele: NITRUM® Stainless Steel

Vyrobeno v Albacete – Španělsko.

Záruka 10 let.

Další informace

Výrobce

Záruka