CLÁSICA, SADA NOŽŮ S BLOKEM 5 ks

Kód: 258700

Řada: Clásica 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: plast / polyoxymetylén (POM)

Materiál bloku: kaučukové dřevo

Barva: černá

Nýtý: nerezová ocel 

5.449 

1 skladem (dostupné na objednávku)

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

NOŽE ARCOS CLÁSICA
 
 
Tato kuchyňská sada se skládá z kuchyňských nůžek (195 mm) a tří nožů řady Clásica: nůž na zeleninu (100 mm), kuchařský nůž (160 mm)  kuchyňský nůž (160 mm). Vše je organizováno do kaučukového dřevěného bloku.
 
Kuchyňské nože Arcos Clásica navazují na tradici německých kuchyňských nožů, s charakteristickým záštitným kroužkem a třemi nýty v rukojeti. Kované z jednoho kusu oceli, dokonale vyvážené, ostré, kuchyňské nože Arcos Clásica uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře.
 
Arcos Clásica jsou nože kované z jednoho kusu exkluzivní nerezové oceli NITRUM®:  je to patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů ARCOS. NITRUM® poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 
 
Ergonomická rukojeť klasického stylu s oblými tvary umožňuje pevné a pohodlné uchopení. Je vyrobena z polyoxymethylenu (POM), plastového materiálu, který je velmi tvrdý a odolný vůči detergentům, nárazům, otěru a stárnutí a extrémním teplotám (od -40°C do 150°C).
 
Charakteristické nýty jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let.

Další informace

Výrobce

Záruka