BROOKLYN, VYKOSŤOVAČÍ NŮŽ 160 mm

Kód: 192623
Řada: Brooklyn 

Materiál čepele: NITRUM® patentovaná kovaná nerezová ocel    

Materiál rukojeti: micarta 

Použití: vykosťovací nože

Barva: modrá

Délka čepele: 160 mm

Nýtý: nerezová ocel 

Váha: 210 g

 


2.024 

2 skladem

Sdílejte na
Share on facebook

Popis

Vykosťovací nůž Brooklyn se vyznačuje svým speciálním hedvábným ostřím, které spojuje znalosti mistrů Arcos s novými technologiemi, tak aby dosáhl řezu, který nenechá nikoho lhostejného. Délka čepele 16 cm. 

NOŽE ARCOS BROOKLYN

 
Řada BROOKLYN, vyrobená z nerezové oceli NITRUM, kovaná z jednoho kusu oceli bez jakéhokoliv druhu svařování a s rukojetí BACTIPROOF, je to nejlepší, co značka ARCOS nabízí. 
 
 
BROOKLYN stejně tak jako řada MANHATTAN vyniká svým speciálním „hedvábným“ ostřím, ve kterém se zrcadlí znalosti mistrů ARCOS v kombinaci s novými technologiemi, tak aby bylo dosaženo jedinečného řezu, který nenechá nikoho lhostejným. 
 
Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní exkluzivní nerezové oceli NITRUM®. NITRUM® je patentovaná ocel s obsahem dusíku, ekologická a dostupná pouze u nožů Arcos. Poskytuje větší tvrdost, vyšší ostrost a zlepšuje udržování ostrosti hran. Vylepšená mikrostruktura poskytuje větší odolnost proti korozi a skvrnám. 
 
Rukojeť je vyrobena z micarty. Micarta je oblíbená u nožířů pro svou odolnost a houževnatost. Je velmi tvrdá a odolná vůči vysokým teplotám. A modrá barva dodává nožům na výjimečnosti.
 
Nýty na rukojeti jsou z nerezové oceli, což zajišťuje trvalou odolnost proti korozi a vypadnutí.
 
Vyrobeno v Albacete – Španělsko.
 
Záruka 10 let. 
 
 
 

Další informace

Výrobce

Záruka